HAKKIMIZDA

Kaliteye, bilimsel mükemmelliğe ve kalıcı yeniliğe adanmış, dünyanın en iyi güzelliğini herkesin kullanımına sunan bir saç bakım markası olmaktan gurur duyuyoruz.

Est. 2017

Çevremize karşı sorumluluk, ZENTO için esastır ve temiz formüllerin ve sürdürülebilir şekilde üretilen ambalajların sürekli geliştirilmesi ile karakterize edilir. Örneğin, siyah şampuan şişelerimiz %98 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır ve geri dönüşüm ayırma tesisleriyle tanımlanabilir, yani kapalı bir döngüde daha fazla geri dönüştürülebilirler!

ZENTO’da bilimsel temelli yeniliklere, yüksek kaliteli formüllere, mükemmel içerik ustalığına ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımıza olan yaklaşımımıza yansır. Zamansız değerlerin ve ileriye dönük düşüncenin bu zahmetsiz ve zarif birleşimi, özel teşhis ve profesyonel danışmanlık ile bir araya getirilmiştir.

Lüks güzelliğin en iyisini herkes için kullanılabilir ve erişilebilir kılan dünyanın bir saç bakım markasıdır. Öncü ruhumuz, saç bakımı bilimsel mükemmellik ve durmak bilmeyen inovasyonlarımıza yön vermektedir.